پرسه زن 2 ژوئن 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 13 خرداد 1399

حدود یک ساعت پیش

خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل vndnews@tribweb.com.


 

آپولو یادبود کتابخانه بازگشایی برای ایوان جانبی وانت

آپولو یادبود کتابخانه بازگشایی امروز برای ایوان جانبی وانت.

ایوان جانبی وانت ساعت با تعیین وقت قبلی و خواهد بود 1 تا 6 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها و از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه.

مرجع ساعت خواهد بود از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه.

ساکنان می توانید مواد را در خود نگه دارد از طریق فروشگاه آنلاین در کتابخانه سایت از طریق تماس با 724-478-4214 و یا ایمیل apollo@armstronglibraries.org. لطفا ترک یک پیام دقیق مورد درخواست و نام کامل خود را.


آنلاین پاپ کورن جمع آوری کمک به نفع حیوانات محافظ

ظهور حسادت پاپ کورن حمایت جمع آوری کمک به نفع حیوانات محافظ از Allegheny ولی در نیو کنسینگتون.

به سفارش بازدید www.poppedenvy.com و سفارش با استفاده از چک کردن کد حیوان است. سفارش خود را از طریق پست خواهد شد به طور مستقیم به شما. وجود دارد 5 دلار نرخ هزینه تحویل.

ظهور حسادت پاپ کورن واقع در Sarver را اهدا 25 درصد از هزینه هر سفارش به حیوانات محافظ. تمام محصولات گندم و تخم مرغ بادام زمینی و درختی-مهره رایگان.

سفارش مهلت جمعه است.


بانوی ما از ترین سوگندی خوبان مدرسه به میزبان تورهای

تورهای بانوی ما از ترین سوگندی خوبان مدرسه در Natrona ارتفاعات Harrison ارائه خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر امروز تا جمعه در مدرسه, 800, مونتانا, Ave.

یک شب به خانه باز خواهد شد از 6 به 8 p. m. دوشنبه.

اجتماعی فاصله را مشاهده خواهد شد. خانواده هایی که شرکت خواهد بود واجد شرایط برای برنده شدن یک کارت هدیه.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 724-226-2345 یا ایمیل olmbsschool@olmbs.org.


شیر آتش نشانی سیفون برای شروع در Tarentum

Tarentum قصبه انجام خواهد شد نشانی گرگرفتگی این هفته و هفته ژوئن 8.

سیفون انجام خواهد شد از طریق به روز جمعه در سمت شرق قصبه. در سمت غرب شهر انجام خواهد شد هفته از تاریخ 8 ژوئن.

مشتریان ممکن است تجربه وقفه خدمات و یا کم فشار و باید تست آب قبل از انجام لباس های شسته شده و یا نقاشی مقادیر زیاد آب به دلیل آن ممکن است تغییر رنگ. اجرای خود را در آب سرد به طور خلاصه به پاک کردن خط.


Penn State فرمت ارائه می دهد رایگان وبینار در مورد سلامتی روحی

Penn State فرمت ارائه خواهد شد رایگان وبینار "سلامتی روحی در طول Covid-19: غم و اندوه از دست دادن و Covid-19" از 11:30 صبح تا ظهر یا 6:30 تا 7 بعد از ظهر ژوئن 9.

ثبت نام مورد نیاز است دوشنبه. برای ثبت نام در هر دو جلسه اینجا کلیک کنید.


تقویم

بوفالو Township

چهار شنبه: بوفالو شهرستان برنامه ریزی کمیسیون انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7:30 p. m. آنلاین از طریق زوم.ما. برای دسترسی به این دیدار اینجا کلیک کنید.

فریپورت

امروز و جمعه: سالانه پاکسازی بهار روز شده است موکول به شنبه و جمعه. وانت در امروز خواهد بود برای Laneville ملخ خیابان استوارت خیابان هیکوری راه بوفالو خیابان, خیابان واشنگتن Franklin Street, آسیاب خیابان دوم خیابان فرمت. جمعه خواهد بود برای همه ساکنان دیگر از قصبه. همه زباله و آشغال موارد باید قرار داده برای مجموعه شب قبل از برنامه ریزی وانت تاریخ. جزئیات: 724-295-2251

Gilpin

پنج شنبه ها: Gilpin Volunteer Fire Department خدمت takeout مواد غذایی از 5 تا 7 بعد از ظهر در سالن آتش, آشپزخانه, 113 Firehall جاده ها است. منو: کل پیتزا, هات داگ, ساندویچ مرغ, ماهی, ساندویچ, همبرگر, چیز برگر, مرغ, نوار, nachos در و پنیر, سیب زمینی سرخ کرده و قارچ حلقه های پیاز و پنیر و چوب و نرم چوب شور. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. تحویل در دسترس Leechburg منطقه است. پول نقد و چک پذیرفته شده است. سفارشات: 724-845-7200

هریسون

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن در VFW. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط خریداری شده برای مارس رویداد تقدیر خواهد شد. بلیط و اطلاعات بیشتر: لورن 412-537-5934

Leechburg

دوشنبه: Leechburg کتابخانه عمومی هیئت امنا را ملاقات خواهد کرد در 6:30 p. m. آنلاین از طریق زوم.ما. برای دسترسی به این نشست ارسال نام و آدرس خود را به freilinokl@yahoo.com و یک دعوت نامه ارسال خواهد شد.

لاور بارل

پنج شنبه: لاور بارل شرکت آتش نشانی شماره 3 خواهد شد برگزاری یک جلسه عمومی در 6:30 p. m. در آتش خانه 3255 Leechburg جاده در یک پیشنهاد برای تامین مالی تجهیزات. عمومی خوش آمدید.

سه شنبه تا جمعه: American Legion آشپزخانه باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از 2 تا 7 p. m. در این پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. برای منو مراجعه به. سفارشات: 724-339-9417

نیو کنسینگتون

امروز: شرق Kensington, جامعه, دایره, میزبان یک انتخابات بعد از ناهار 12:30 بعد از ظهر تا مواد غذایی اجرا می شود در جامعه دایره ساختمان قدرت درایو. بایگانی اطلاعات و تحویل محلی در دسترس است. منو: خانه سوپ سبزی و کلم و رشته فرنگی, ژامبون, منقل, هات داگ, کیک و نوشیدنی. پیشرفت سفارشات برای گوشت خانگی سوپ سبزیجات هستند که پذیرفته شده است. هزینه: $7 در هر لیتر. سفارشات: جودی 724-339-7887

امروز: مونت سنت پیتر کلیسای برگزاری سالانه آن سنت آنتونی Novena تقریبا زنده و آنلاین در 7 بعد از ظهر در کلیسا Facebook صفحه facebook.com/MSPParish/. دعا برای نوونا در دسترس هستند در Facebook صفحه: چند ساعت قبل از رویداد زندگی می کنند آغاز می شود. این یک صفحه و هر کسی می تواند مشاهده و شرکت کنند حتی کسانی که بدون Facebook account.

ژوئن 13: میز رزرو پذیرفته شده توسط East جامعه کنزینگتون دایره برای یک بازار کک مجموعه ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر در جامعه دایره ساختمان 1785 سنت هفتم جدول: $10. رزرو و اطلاعات بیشتر: ماری 724-472-5106

پیتسبورگ

امروز: Allegheny Valley فصل از زنان در کسب و کار شبکه را ملاقات خواهد کرد و در ساعت 8 صبح آنلاین. کسانی که شرکت می توانند یاد بگیرند که چگونه گروه پشتیبانی از رشد و موفقیت زنان در کسب و کار. رزرو مورد نیاز است. رزرو و ثبت اطلاعات: سوزان Kinger, 412-782-4848 یا skinger607@dollarbank.com

Vandergrift

پنج شنبه: از Vandergrift بازار کشاورزان باز خواهد شد با دستورالعمل برای حفاظت از جامعه است. فروشندگان جدید خوش آمدید. فروشنده برنامه های کاربردی: facebook.com/vandergriftmarket/منو


لغو و تغییرات

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته است. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

فریپورت

جولای 1: بازگشایی لباس وزارت در Freeport, United Methodist Church, 211 چهارم سنت است به تعویق افتاد تا 1 جولای. جزئیات: 724-295-2476

هریسون

20 ژوئن: به راشل کارسون دنباله چالش لغو شده است. برای بازپرداخت ایمیل info@rachelcarsontails.org.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

شنبه: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است. اوت. 1 آتش بازی برگزار خواهد شد را اگر Armstrong County حداقل در سبز فاز توسط آن تاریخ است.

Leechburg

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای.

مردمان کتابخانه کتاب فروش است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

Oakmont

15 ژوئن: این Oakmont 5K لغو شده است.

ژوئن 27 و 28: سالانه مواد غذایی یونانی جشنواره اسپانسر شده از طرف کلیسای مقدس Dormition کلیسا لغو شده است.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

Tarentum

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن