راننده کامیون نوشته های حسرت در مورد حزب یک روز قبل از مرگ از coronavirus

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 14 تیر 1399

8 دقیقه پیش

لیک ال سینور, کالیفرنیا. — پس از ماه از پشتکار منزوی, راننده کامیون تامی Macias, 51, ساخته شده یک خطا که او هزینه زندگی خود را. او رفت و به حزب کباب کردن با برخی از دوستان.

او نمی دانست که کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نشان داد هیچ علائم نیز وجود دارد.

"در آن همه چیز قابل پیشگیری" گفت: Gustavo لوپز Macias' 52 ساله برادر در قانون است. "آن شخص می دانست که او تا به حال تاج و هنوز هم رفت. او باید شناخته شده بهتر است که یک اشتباه هزینه (Macias) زندگی خود را."

بیش از 10 نفر دیگر که حضور داشتند که جمع آوری کرده اند آزمایش مثبت برای coronavirus لوپز گفت.

با توجه به Macias' اعضای خانواده در لیک ال سینور او در تمرین های اجتماعی فاصله محدود خود خارج تعاملات و عینک ماسک هر زمان که او به بیرون رفت. اما به عنوان محدودیت به آرامی برداشته افتخار بزرگ دکل راننده که "هرگز نمی تواند نشستن هنوز هم در زندگی خود" احساس امن بیرون رفتن دوباره.

به عنوان اولین گزارش دره, اخبار Macias بیمار در ژوئن 15, اما فرض آن را ناشی از دیابت خود را. او سپس آزمایش مثبت برای COVID-19.

بلافاصله لوپز ترس بدترین.

"همه می دانستند آن را به پایان خوب," او گفت:. "وجود دارد به احتمال زیاد او را از رفتن به آن را."

یک روز قبل از مرگ او در ژوئن 21, Macias ارسال شده هشدار در Facebook, اصرار مردم به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله. نهایی خود را, پیام یکی از پشیمانی.

"به خاطر حماقت من من و مادر و خواهر و خانواده درمانی در معرض خطر" پست خوانده شده. "آیا نمی شود یک ... ادم سفیه و احمق مثل من."

Macias' 53 ساله, خواهر, Norma Macias نوریس محترم چگونه برادر او در زمان مسئولیت کامل.

"این درست است که او است. او می خواست به مطمئن شوید که او نمی خواهم کسی به در ادامه با خشم" او گفت:.

در ابتدا Macias به نظر می رسید به دوره نقاهت در طول هفته پس از او به طور ناگهانی بیمار که به خانواده اش امید است. اما در آن صبح روز یکشنبه او گرفته شده بود به نوبه خود برای بدتر است. او را به نام مادر و سه خواهر او می گویند که او نمی تواند نفس بکشد.

"من می توانم شنیدن آن را در صدای او وحشت زده شد" Macias نوریس گفت.

Macias Norris با عجله به برادر او را در خانه تنها پنج دقیقه از خود او اما خیلی دیر شده بود. آمبولانس مسئولین قرار داده بود او در داخل و درهای.

او به دنبال آنها به بیمارستان شد اما گفت او نمی تواند باقی بماند.

"هیچ کس اجازه داده شد تا با او بود. همه من می خواستم به انجام نشستن بالین او" او گفت:. "من صحبت با او از طریق تلفن آن روز. او به شدت تنفس و گریه, اما آخرین کلمات او به من بودند " من می خواهم برای رفتن به خانه Sis., من می خواهم برای رفتن به خانه Sis.'"

در 10 ساعت Macias قرار داده شد در ونتیلاتور سعی کنید برای بالا بردن مصرف اکسیژن.

توسط 9 شب که Macias نوریس دریافت تماس از بیمارستان با این خبر که برادرش فوت کرده است. این Riverside County, دفتر پزشکی قانونی تایید Macias' مرگ بود COVID-19-مربوط است.

Macias' خواهر زاده دانیل لوپز, 28, ویران شد با این خبر. او تا به حال نه او را دیده در ماه, اما غالبا پیامک و او را به نام عمو.

او را هرگز فراموش نکنید که خود را "بزرگ پررونق خنده" است که می تواند شنیده شود از سراسر خانه و لبخند بزرگ او, او گفت:. و در روز پس از مرگ دوستان و خانواده به ارائه خود را به کمک کند چرا که آنها می دانستند Macias — که نام آنها را در هر هفته — را انجام داده اند همان را برای آنها.

در این زمان در سال گذشته لوپز گفت: "او را به صرف بعد از ظهر barbecuing با خانواده و یا استراحت در یک قایق در لیک ال سینور.

لوپز خانواده در میشن ویجو شد و در حال حاضر آماده برای حرکت به منطقه نزدیک به Macias.

Macias نوریس که هیجان زده بود به خانواده گرد هم می آیند و یک سال پس از پدر خود گذشت و دور شد دل که برادر او نمی خواهد در اطراف آن است.

"این رفتن به دشوار رانندگی این خیابان. شهر فقط نمی همان احساس نمی," او گفت:.

دسته بندی: Coronavirus | انتخاب سردبیر | اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب