چه آینده پس از دیوان عالی کشور رد B. C. بومی درخواست تجدید نظر از ترانس کوه تایید ؟

محتوای مقالهترانس, ديد کوه, خط لوله انبساط غلبه مهم چالش قانونی دوشنبه اما چند برای اولین بار سازمان ملل نذر ب

توسط MASTERNEWSS در 13 تیر 1399

محتوای مقاله

ترانس, ديد کوه, خط لوله انبساط غلبه مهم چالش قانونی دوشنبه اما چند برای اولین بار سازمان ملل نذر برای ادامه کار به توقف این پروژه که در استخدام هزاران نفر در بریتیش کلمبیا و آلبرتا.

دادگاه عالی کانادا را رد کرد و درخواست تجدید نظر از Squamish ملت Tsleil-Waututh ملت و Coldwater هندی Band ظاهرا آخرين چالش قانونی به آن فدرال تصویب.

اخراج که به طور معمول آمد با هیچ توضیحی برای تصمیم گیری به طور موثر فلسطين تصمیم دادگاه فدرال تجدید نظر در ماه فوریه که اتاوا ژوئن 2019 تصویب پروژه صدا بود.

برای اولین بار سازمان ملل در پشت درخواست تجدید نظر گفت: آنها نا امید شدند اما با تعجب به نتیجه و قول داد برای مبارزه با.

"آنچه که من می توانم به شما بگویم این است که امروز این است که پایان داستان ما" گفت: Tsleil-Waututh ملت رئیس لی جورج-ویلسون در آنلاین کنفرانس خبری.

جورج-ویلسون گفت: او در حال حاضر خواهد شد با مشورت جامعه خود را قبل از تصمیم گیری چه باید بکنید بعد. او و دیگر رهبران جامعه گفت: وجود دارد باقی می ماند برخی از گزینه های قانونی باز به آنها است اما می گویند که آنها چه هستند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب