بوفالو افسران به حالت تعلیق در تنه زدن از 75 سال

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 17 خرداد 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

بوفالو n. y. — ده ها تن از بوفالو افسران پلیس پا را از بخش کنترل جمعیت واحد روز جمعه با اعتراض به تعلیق از دو همکار افسران در تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد و ترک سر خود را.

دادستان بودند بررسی برخورد گرفته شده توسط یک خدمه تلویزیون پنجشنبه شب در نزدیکی پایان از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است. این فیلم نشان می دهد یک مرد شناخته شده به عنوان مارتین Gugino نزدیک شدن به خط helmeted افسران برگزاری باطوم به عنوان آنها پاک کردن تظاهرکنندگان از نیاگارا مربع در اطراف زمان 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

دو افسر فشار Gugino عقب مانده و او در ضربات سر خود را بر روی پیاده رو. خون نشت به عنوان افسر پیاده روی گذشته است. یک افسر خم به بررسی مجروح مرد قبل از افسر دیگر خواستار همکار برای راه رفتن نگه دارید.

"چرا ؟ چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد پرسید:" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در جلسه توجیهی روزانه جمعه. فرماندار گفت: او را به صحبت Gugino که در بیمارستان بستری شده بود در بیماری جدی است. "این فقط اساسا توهین آمیز و ترسناک. چگونه ما به این محل؟"

این کمیسر پلیس به حالت تعلیق دو افسر پلیس بدون پرداخت پنج شنبه, شهردار بایرون براون گفت.

در پاسخ 57 عضو از بوفالو اداره پلیس emergency response team ترک واحد "در انزجار از آنجا که درمان دو نفر از اعضای خود را که به سادگی با اجرای دستور" جان ایوانز پلیس خیرخواه ارتباط رئیس جمهور با توجه به WGRZ.

این استعفا افسران نیست ترک شغل خود را در دسترس نباشد.

Gugino و افسران همه به نظر می رسد اما جزئیات پس زمینه منتشر نکرده بودند.

اواخر جمعه در اداره پلیس شهر نیویورک اعلام کرد تعلیق دو تن دیگر از افسران از جمله یکی دیده می شود در فیلم فقط یک مقدار کوچکتر زن معترض بود که پرتاب به عقب و ضربه سر او در پیاده رو.

بوفالو رویارویی نگرانی در مورد احتمال شعله ور شدن یو پی اس در یک شهرستان که در آن اوایل این هفته دو افسر اجرای حکومت نظامی زخمی شدند SUV است که کشت و زرع به یک گروه بزرگی از افسران که آغاز شده بود نوسانی باطوم و با استفاده از سگ های پلیس به اجرای مقررات منع رفت و آمد.

همه چیز نگاه کرد که آرام و تا حدودی جمعه شب به عنوان یک گروه بزرگ از حدود 300 معترض در راهپیمایی بالای شهر مسالمت آمیز اما پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی همراه با دو ماشین پلیس و یک هلیکوپتر پلیس.

براون گفت: برنامه های احتمالی در محل هستند "حصول اطمینان از امنیت عمومی." اضافی سربازان دولت خواهد بود در این شهر از طریق آخر هفته برای کمک به بوفالو, پلیس, با توجه به وزارت امور خارجه سخنگوی پلیس. و قهوه ای گفت: آنها در حال کار با سازمان های دیگر.

"من می خواهم مردم را در جامعه ما می دانیم که مردم مسالمت آمیز اعتراض محافظت خواهد شد" براون گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

تظاهرات ادامه انتظار می رود در سراسر کشور بیش از مرگ Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه.

Gugino در بیمارستان بستری شد و "هوشیار و گرا" با توجه به دوشنبه صبح توییت توسط Erie County اجرایی علامت Poloncarz.

Poloncarz در یک جلسه بعد در روز آرزو Gugino یک "بازیابی سریع" و گفت: برخورد "ایجاد یک علامت سیاه و سفید, یک لکه در شهر بوفالو."

دفتر دادستان منطقه "در ادامه به بررسی حادثه" مقامات گفت: در انتشار اخبار.

Gugino یک بازنشسته که زندگی خود را در منطقه می گویند دوستان که توصیف او را به عنوان جانباز فعال صلح رانده شده توسط ایمان خود و میل به عدالت اجتماعی است. او درگیر با غرب, نیویورک, مرکز صلح و همبستگی کمیته گفت: Vicki راس این مرکز مدیر اجرایی.

"من می توانم به شما اطمینان دهم, مارتین است, ارام فرد" راس گفت. "هیچ راهی وجود دارد که او انجام شده بود چیزی نزدیک شدن و یا صدمه دیده است. او ساخته شده یک حکم به اقامت در خارج پس از منع رفت و آمد چرا که او احساس می کند که ما آزادی های مدنی هستند و بنابراین در معرض خطر که آنها قطعا هستند."

او در توییتر جدول زمانی شامل توییتهایی و رسانهها حمایت از مترقی علل و انتقادی از پلیس.

راس گفت: Gugino شده و تحت شیمی درمانی برای سرطان است.

"این جای تعجب نیست من که مارتین ایستاده بود وجود دارد به دنبال این جوان پلیس در چشم" علامت Colville از Amistad کاتولیک کارگر گفت: دیرین خود را دوست.

بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک نفر "مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت" WIVB-تلویزیون گزارش شده اما سروان. جف رینالدو بعد گفت: تلویزیون ایستگاه تحقیقات داخلی افتتاح شد. پلیس بعد عذرخواهی کرد و گفت که آنها "کار با اطلاعات ناقص در طی چه بود بسیار سریع در حال حرکت و سیال وضعیت است."

دفتر دادستان کل Letitia جیمز توییتی که مقامات وجود دارد آگاه بودند از این ویدئو.

دسته بندی: اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن