COVID-19: بیماری همه گیر اقتصادی اثر می امد و شد زیاد در مترو ونکوور مسکن به 2022

محتوای مقالهرکود در مترو ونکوور بازار مسکن با توجه به COVID-19 همه گیر می تواند طیف وسیعی از غم کاملا ملال انگ

توسط MASTERNEWSS در 4 تیر 1399

محتوای مقاله

رکود در مترو ونکوور بازار مسکن با توجه به COVID-19 همه گیر می تواند طیف وسیعی از غم کاملا ملال انگیز از طریق 2022 با توجه به ملی مسکن آژانس در آخرین گزارش.

قیمت نشان داده اند برخی فوری نشانه هایی از ثبات پس از سقوط از فروش در آغاز از خاموش کردن به عنوان بازارهای مسدود اما نیست که انتظار می رود از طریق 2021 و '22 و در تجزیه و تحلیل وام مسکن کانادا Corp. (CMHC).

"قیمت سیگنال است که ما در حال گرفتن از بازار ما واقعا به نظر این نماینده چگونه (بازار) در حال رفتن به تکامل" گفت: CMHC تحلیلگر اریک اوراق قرضه.

به جای باند و انتظار دارد که از دست دادن 275,000 شغل در مترو از زمان شروع این بیماری همه گیر و مجازی shutdown از مهاجرت هر دو راننده از اموال تقاضا را نگه دارید بیشتر مشخصه در بازار است.

"آنچه که ما دیده شده است بسیار سریع افزایش نرخ بیکاری در ونکوور پس از پیشرفت حدود پنج درصد قبل از همه گیر به 14 درصد است. در مه" پیوند گفت. "که اثرات مصرف کننده اعتماد به نفس و اثرات افراد توانایی پرداخت هزینه برای خرید عمده مانند مسکن و عدم اطمینان در اطراف آن می تواند برای برخی از زمان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن