تماس اول: Carey قیمت بازگشت به Canadiens عمل درک شلتون به نظر می رسد در مجموعه دزدان دریایی' میانه زمین زیر کشت

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 17 تیر 1399

4 دقیقه پیش

در روز سه شنبه "اولین تماس" کری برگشت قیمت در تمرین با Montreal Canadiens پیش از خود سری در برابر پنگوئن. دزدان دریایی یک برنامه برای شلوغ وسط زمین زیر کشت. و تری Francona است صحبت کردن در مورد سرخپوستان کلیولند نام مستعار.


Bonjour!

کری قیمت اتحاد پیوست Montreal Canadiens برای تمرین است.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که این تیم بسیار خوشحال است که.

پنگوئن و Canadiens خواهد مربع در بهترین پنج سری برای شروع NHL بوت فصل است. مونترال ستاره دروازه بان اعتقاد بر این است بزرگترین مانع بین پنگوئن ها و پیشرفت در خارج از بازی در دور.

اما قیمت باقی مانده بود در کن ویک بشویید. در شروع لیگ تمرینات در تعیین تیم امکانات.

NHL.com گزارش می دهد که قیمت بازگشت به مونترال در ژوئن 29. و با توجه به سایت او برای تلفن های موبایل با اعتماد به نفس در خود باشگاه شانس کشیدن ناراحتی.

"من فکر می کنم که ما آماده سازی بیش از ماه آینده خواهد بود پارامونت" قیمت گفت: در ژوئن 25. "این ضرب المثل قدیمی, 'هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.' من می دانم که ما خیلی دستکمگرفتهشده تیم. ما بسیار رگه دار تیم است. ما ثابت کرده اند که ما می توانیم واقعا داغ و این چیزی است که آن را همه چیز در مورد در پلی آف."

به عنوان خوب به عنوان قیمت است شماره خود را در برابر پنگوئن نیست طاقت فرسا است. او در طول زندگی حرفه ای قیمت 13-14-5 در برابر قلم. خود را صرفه جویی در صد است .907. و اهداف خود-در برابر متوسط است 2.95. واشنگتن پایتخت تنها حریف دیگر (9-15-5/.894/3.27) در شرق آن قرار داده اند تا بهتر اعداد در برابر او.

در این سال قیمت 1-1-1 در برابر قلم اجازه می دهد هفت گل در 98 عکس (.929/2.32).


'Stuck in the middle with ... چه کسی؟'

یکی از معدود مناطق که در آن به نظر می رسد دزدان دریایی برخی از عمق ورود به 2020 فصل در میانه زمین زیر کشت موقعیت.

کوین نیومن آدم Frazier کول تاکر اریک گونزالس فیلیپ ایوانز و JT, معما همه نامزدها برای زمان بازی در shortstop یا پایه دوم.

اما در روز دوشنبه, جدید, دزدان دریایی, مدیر Derek شلتون ساخته شده برنامه های خود را روشن.

"وجود دارد یک گروه خوب است که ما در آنجا با مهارت های مختلف مجموعه" شلتون گفت. "اما من می خواهم بگویم که اکثریت از وقت شما را ببینید فریزر و نیومن در وسط میدان."

که به احتمال زیاد با نیومن بازی shortstop و فریزر بازی پایه دوم. شلتون گفت: یکی زاویه است که ممکن است دریافت کنید بازیکنان دیگر هم این است که اگر نیومن یا فریزر در برخی از خفاش ها به عنوان hitter وظیفه تعیین.

"این چیزی است که من واقعا نگران" Frazier گفت. "من فقط آماده برای بازی هر روز. شلتون خواهد شد مراقبت از همه که. اگر آنها می خواهند به بازی برخی از ترکیب هیرو آنها قادر خواهید بود به. به خصوص با DH. اگر آنها می خواهند به کسی خفاش در صف, که رقابت وجود خواهد داشت."

دزدان دریایی باز کردن فصل در تاریخ 24 ژوئیه در برابر سنت لوئیس کاردینالز.


Francona آماده برای تغییر

Cleveland Indians مدیر تری Francona نیست مخالف با این ایده از این باشگاه تغییر نام مستعار خود را.

این شهرستان بیش از حد بومی خواسته شد که در مورد چشم انداز در یک کنفرانس تلفنی در روز یکشنبه ،

"من می دانم که در گذشته زمانی که از من خواسته بودند در مورد این که آیا آن را به نام ما و یا رئیس نبراسکا (آرم) من فکر می کنم من معمولا جواب و می گویند من می دانم که ما هرگز تلاش برای بی احترامی," Francona گفت. "و من هنوز هم احساس می کنید که راه. اما من فکر نمی کنم که به اندازه کافی خوب جواب امروز.

"من فکر می کنم آن زمان برای حرکت رو به جلو و نه فقط می گویند — آن را بسیار دشوار است موضوع است."

موضوع تغییر سرخپوستان نام آمد به تازگی در رابطه با NFL را Washington Redskins احتمال تغییر نام خود را به عنوان به خوبی.


ماهی پامپانو برنامه

Baltimore Ravens کارفرمایی Lamar جکسون در حال برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو خود را با "Funday با LJ" رویداد که او را نگه داشته است در پومپانو بیچ ،

این یک 7-در 7 بازی فوتبال در مخلوط با یک دسته از بچه های دیگر فعالیت های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 11-12.

این با وجود افزایش اخیر covid-19 اعداد.

اما فوتبال حرفه ای صحبت کنید فکر می کند که این یک ایده بد است. "این سوال به حداقل می گویند برای هر NFL بازیکن را به ادامه با چیزی شبیه به این را در طول یک بیماری همه گیر. به خصوص در فلوریدا" مایک Florio می نویسد.

جکسون است که نیاز به یک چشم پوشی و بزرگسالان پوشیدن ماسک. نیز وجود خواهد داشت بدون امضا. اما معلوم نیست اگر سامسونگ پردازنده با استفاده از این ایده با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات بسیاری در آمریکا در تلاش برای معکوس سنبله.

تیم بنز یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید در تماس با تیم در tbenz@triblive.com و یا از طریق توییتر. همه توییتهایی می تواند اعلان مجدد. همه ایمیل ها به موضوع انتشار مگر اینکه در غیر این صورت مشخص.

دسته بندی: پنگوئن/NHL | دزدان دریایی/MLB | ورزشی | صبحانه با بنزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن