جین Macdougall: این Bookless باشگاه مذاکرات thriftiness

محتوای مقالهمادر من تقریبا هرگز نشستم.اگر مادر نشسته بود پایین اما شما می توانید مطمئن شوید که او تا به حال یک

توسط MASTERNEWSS در 2 خرداد 1399

محتوای مقاله

مادر من تقریبا هرگز نشستم.

اگر مادر نشسته بود پایین اما شما می توانید مطمئن شوید که او تا به حال یک بطری آبجو در دست او است. روز یا شب آن مهم نیست. اگر او نشسته بود یک بطری از سبک قدیمی Pilsner آبجو خواهد بود گهواره در دامان او. اگر شما تعجب که چرا او چهار بچه ها ساخته شده بودند بخش از دولت به این دلیل است که او darning. او با استفاده از خالی بطری آبجو به عنوان یک جایگزین darning تخم مرغ. او — است — روح اختراع. چرا خرید یک دستگاه برای تعمیر کفش زمانی که شما می توانید بداهه نوازی با یک خالی پر از کنده درخت?

در حال حاضر اگر شما بخواهید چه darning است که شما با نگه داشتن همه گیر 101. Darning یک جوراب است چه با شما تماس مرمت یک سوراخ در جوراب. آن را در مقابل پرتاب کردن جوراب. در حال حاضر مخالف پرتاب چیزهایی است که با داشتن یک لحظه.

بیایید امیدواریم که آن را تبدیل به بیشتر از یک لحظه.

صرفه جویی است.

و صرفه جویی می تواند جهان را نجات دهد.

قبل از کلمه صرفه جویی کردم آلوده توسط ایده parsimony آن معنی دور بر مفاهیم پر رونق از رفاه. بدون مناسب پرورش منابع — صرفه جویی — رفاه بود ، با توجه به این که صدا و اصول کسب و کار مانند صرفه جویی در حال بنای موفقیت اقتصادی آن را سخت به درک که چگونه در دهه های اخیر ما نقل مکان کرد تا دور از این فضیلت است. اما ما بود. برنامه ریزی محجور و disposability شد و اساس اقتصاد ما. محل های دفن زباله صدر با منابع متراکم لوازم و اسباب بازی برای پرداخت اعتباری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن