'ما از جان گذشته': فرانسوی کارکنان بیمارستان مقابله با پاکسازی

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 26 اردیبهشت 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

پاریس — فرانسه پرستاران و پزشکان در مواجهه با رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در یک پیشرو در پاریس در بیمارستان جمعه خواستار پرداخت بهتر و تجدید نظر از یک بار مشهور بهداشت عمومی سیستم است که خود را در بر داشت به سرعت غرق شده توسط دهها هزار نفر از بیماران مبتلا به ویروس.

"ما از جان گذشته. ما دیگر به تو اعتقاد دارم" گفت: یک پرستار که مواجه پاکسازی در Pitie-Salpetriere بیمارستان گفت: او با استفاده از یک منقضی شده فولاد ، "ما شرم از اروپا است."

"این درست نیست" رئیس جمهور مقابله — اما او به سختی می تواند یک کلمه در عنوان پزشکان فلفلی او با نارضایتی. ظاهرا پیش بینی چنین تنش و ترس آنها بیشتر می تواند صدمه دیده را پاکسازی تصویر دفتر رئيس جمهور اجازه نمی دهد یک عکس یا خبرنگار رادیو در سفر.

پاکسازی اذعان اشتباهات در اصلاح ملی سیستم بیمارستان است که با آن مواجه دهه کاهش هزینه خروج تجهیزات پزشکی در یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان از کارکنان ماسک و دستگاه تنفس مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس در بحران است.

"ماه من, درخواست برای, تجهیزات, و ما تا به حال تنها سه روز به مبارزه با ویروس" مارتین هرش سر از پاریس در بیمارستان, شبکه گفت: پاکسازی. فرانسه عفونت ناگهان چند برابر بیش از یک دوره کوتاه در ماه مارس است.

به عنوان ویروس شتافت در سراسر فرانسه در ماه مارس و اشباع چند بیمارستان و پاکسازی تا به حال برای اعزام نیروهای مسلح به ساخت این کشور را به زمان صلح و بیمارستان صحرایی و انتقال بیماران و پزشکان در اطراف در حمل و نقل نظامی جت و ویژه نصب شده با سرعت بالا قطار.

فرانسوی, بیمارستان, مشکلات طولانی تا قبل این ویروس در بحران و اورژانس کارگران برگزار شد اعتصابات و تظاهرات ماه سال گذشته خواستار استخدام و بودجه پس از سال زیان کار است.

پاکسازی دولت اعلام کرد طرح در سال گذشته برای رسیدگی به نگرانی های رو به رشد و متعهد پاداش برای کارکنان پزشکی که به ویروس رسید. اما رئیس جمهور جمعه اذعان کرد: "ما بدون شک به یک اشتباه در استراتژی."

"این یک استراتژی بزرگ است اما ما باید آن را انجام داده اند 10 سال پیش گفت:" نا امید کارکنان بیمارستان.

پاکسازی وعده داده شده به راه اندازی طرح سرمایه گذاری جدید در حالی که این ویروس در بحران است که هنوز هم مواج و بدون ارائه جزئیات. "اعتماد تنها خواهد آمد اگر ما حرکت سریع" او گفت:.

عصبانی پذیرش ملاقات پاکسازی در سفر به همان بیمارستان در ماه فوریه به عنوان رئیس جمهور به دنبال نشان می دهد او با موفقیت مدیریت virus. پیشرو متخصص مغز و اعصاب دکتر فرانسوا Salachas مواجه پاکسازی برای توصیف چگونه بحران — که فقط به سختی آغاز — در حال حاضر نشان داد ضعف در بیمارستان ها ناشی از سال ها از کاهش بودجه.

مخرب ارز تشدید سرخوردگی عمومی با پاکسازی و احتمال وجود دارد که چرا دفتر خود را محکم محدود رسانه ها دسترسی جمعه به بیمارستان مراجعه کنید. الیزه کاخ نمی دهد دلیلی برای تصمیم های غیر معمول.

به عنوان پاکسازی نشسته در اطراف یک جدول با برترین پزشکان پذیرش شرکت بود.

"ما نمی تواند مثل قبل گفت:" توماس Similowski رئیس بیمارستان' کمیسیون پزشکی خواستار تجدید نظر از آموزش پزشکی و انعطاف پذیری بیشتر برای مقابله با تهدیدات جدید.

پاکسازی پس از آن ملاقات با اتحادیه های کارگری که خواستار افزایش دستمزد برای حفظ پرستاران از ترک حرفه و بیشتر مشکلات کمبود کارکنان.

و سپس به عنوان رئیس جمهور به رهبری برای خروج خشمگین پرستاران مسدود شده راه خود را.

"این خوب جایزه ... اما آنچه ما می خواهیم این است که جمع آوری گفت:" پرستار گفت که او با استفاده از یک منقضی شده ماسک که نیست او را به نام. "برای عمده کشور اروپایی, این عادی است."

مقامات فرانسوی می گویند بیش از 27000 نفر با این ویروس فوت کرده اند در بیمارستان ها و خانه های سالمندان در مقایسه با حدود 7000 در کشور همسایه آلمان که تست شده خیلی بیشتر به طور گسترده ای از فرانسه وارد بحران با شش بار به عنوان بسیاری از تخت های مراقبت ويژه.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن