من Covid علائم همیشه پایان ؟

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد آنتی بادی, نتایج آزمون, آیا ما می توانیم به آنها اعتماد و چگونه مردم ب

توسط MASTERNEWSS در 21 خرداد 1399

وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد آنتی بادی, نتایج آزمون, آیا ما می توانیم به آنها اعتماد و چگونه مردم به طور فعال مسری است. (ما واقعا نمی دانم اما بعید است مردم عفونی پس از دو هفته Hornig این باورند.) وجود دارد بسیاری از پیشنهادات برای وطنی درمان مردم سعی کرده اند از جمله مصرف ویتامین C و الکترولیت آنتی اسیدها و حتی خوردن پنیر هلندی. واتسون می گوید او و دیگر مدیران مراقب برچسب زدن به چنین توصیه هایی را به عنوان "نظر شخصی" برای جلوگیری از گسترش بالقوه اطلاعات غلط و نیاز است که اعضای اضافه کردن یک سلب مسئولیت برای بیماران به دکتر خود مشورت قبل از هر گونه درمان های تجربی.

مدیران سعی کنید به نگه داشتن سیاست از این گروه تقریبا کار Sisyphean با توجه به بی شمار راه سیاست به بحران ما هستید. واتسون به شدت مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پشت سیاست های مانند مدیکر برای همه و می گوید که گفتگو در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی "در حال گفتگو داشته باشیم." در همان زمان "ما در حال تلاش برای نگه داشتن مکالمه در اطراف بازیابی و نه 'آیا شما فکر می کنم این یک bioweapon?'" او گفت:. "آن را به چالش کشیدن برای اطمینان حاصل کنید."

به عنوان عضویت در رشد او را استخدام اعضای دیگر به او کمک کند مدیریت این گروه از جمله تصویب عضو درخواست و آمریكا و تعدیل پست. هنوز هم او صرف پنج تا شش ساعت در هر روز در این گروه است. با مدرسه در خارج از جلسه و کمی برای انجام به عنوان او همچنان به استراحت در خانه به استقبال از حواس پرتی. "ایجاد گروه هر دو فوق العاده به من کمک کرد و به من یک هدف در حالی که دوره نقاهت," او گفت:.


"من شروع به از دست دادن امید تا زمانی که من در بر داشت که دیگران در خارج وجود دارد درست مثل من" گفت: Shannon ماسا مادر بزرگ از استاکتون کالیفرنیا و عضو واتسون ، هشت روز به بیماری او, او را به بیمارستان رفت برای درد قفسه سینه و سرفه که احساس می کردم در حال ضربه زدن با پتک در قفسه سینه" او به من گفت. اورژانس دکتر مهربان و بی اعتنا. "او در اتاق راه می رفت نمودار در دست به من نگاه کرد و گفت:" من می توانم به شما بگویم در حال حاضر شما لازم نیست که coronavirus.'"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن