حفاظت افسر که حاضر به کشتن توله خرس شد و نادرست را رد کرد: دادگاه

محتوای مقاله در ادامه"روشن است که شما ادامه خواهد داد به [نه] به دنبال دستورالعمل ها و سیاست ها در ظرفیت خود ر

توسط MASTERNEWSS در 21 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"روشن است که شما ادامه خواهد داد به [نه] به دنبال دستورالعمل ها و سیاست ها در ظرفیت خود را به عنوان یک حفاظت افسر اگر شما با آنها اختلاف نظر دارند. شما تایید در این مصاحبه خود را با ما در زمانی که شما گفت که در آینده با همین اطلاعات شما را همان تصمیم و اقدام مشابه در مورد خرس وضعیت" وزارت نوشت در آگوست 25, 2015, نامه های موجود در دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری است.

Casavant گفت: هر دو اضافی اتهامات نادرست و تحریف او. در یک نمونه وزارت گفت که او انجام ناشناخته "خطر بررسی خودرو" خود را که او مجاز به انجام, اما Casavant گفت که او با کمک یکی از همکاران با 20 سال تجربه

وزارت محیط زیست گفت: وزارت نمی خواهد اظهار نظر در این تصمیم است. وزارت نشان داده شد به عنوان یک مخاطب در این مورد توسط B. C. خدمات عمومی آژانس.

یک سخنگوی وزارت دادستان کل یک ایمیل به در گفت: "ما به دقت بررسی و تصمیم گیری را نمی توان اظهار نظر دیگری در این میان است."

B. C. دولت و خدمات کارکنان اتحادیه نیز به عنوان یک مخاطب گفت: در بیانیه ای که آن را بررسی و تصمیم گیری "خواهد بود و به دنبال روشن شدن با دولت چه نیت خود را در مورد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن