همین جاست که اهمیت هدرز مشخص می شود

در مسیر هدرز استفاده از منبع اگزوزهای اسپرت نیز توصیه میشود که علاوه بر ایجاد صدای دلنشین ، باعث خروج راحت تر

توسط MASTERNEWSS در 7 شهریور 1400

در مسیر هدرز استفاده از منبع اگزوزهای اسپرت نیز توصیه میشود که علاوه بر ایجاد صدای دلنشین ، باعث خروج راحت تر و سریع تر دود میشود . اگر مکش و خروج دود حاصل از احتراق از سیلندر سریع نباشد، این کندی مانع رسیدن هوای تازه برای احتراق بهتر میشود. معمولاً برای گرم نگه داشتن گاز های خروجی جهت تسریع در خروج آن ها و همچنین جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات داخل موتور به دلیل گرمای زیاد، هدرز را با نوار عایق بندی می کنند. تکهای از آهن گداخته و مذاب که توسط دستگاههای پرس با شکل مخصوص تولید میشوند ، میل لنگ فورج تلقی میشود. برای تغییر در حجم موتور های B3 از کفتراشی و سپس از رینگ و پیستون ریو برای آن استفاده میشود. در این محصول روشن شدن فن دور کند از دمای حدود ۹۶٫۸ در حالت فابریک به دمای ۹۱٫۸ درجه کاهش داشته و در دمای حدود ۸۶ درجه خاموش میشود. بنابراین، شرکتهای ماشین سازی صرفا در مدلهایی که خریداران خاص دارند، ازش بهره میگیرند. Double Over Head Camshaft) بهره میبرد. و اما میرسیم به محبوب ترین موتور این لیست ، موتوری پرحاشیه و پرتوان به نام BP که معرفی و بررسی آن نیز هیجانانگیز است.حجم موتور BP بطور فابریک ۱۸۳۹سی سی است که از چهار سیلندر با چیدمان خطی سود میبرد.

گاهی نیز چهار قطعه بچه گلگیر به این مجموعه اضافه شده و با رنگی متمایز برروی اتومبیل نصب می گردد که نمای خاصی به اتومبیل می دهد. یک صفحه نیز در نظر گرفته شد که این مقدار روغن باعث ضربه مستقیم به میل لنگ نشود تا دور میل لنگ با نوسان روبرو نگردد. درزمانی که یک میل سوپاپ داریم آن میل سوپاپ وظیفه تمام فعالیتهای سوپاپها را که از قبیل باز و بسته شدن است را به عهده دارد.وقتی دو میل سوپاپ برای موتور در نظر گرفته میشود،یک میل سوپاپ حرکت سوپاپهای ورودی و میل سوپاپ دیگر وظیفه سوپاپهای خروجی را کنترل میکند موتورهای ۸ و ۱۶ سوپاپ میتوانند تک میل باشند اما در نمونه های دو میل سوپاپ تنها میتوان موتور را ۱۶ سوپاپه طراحی کرد. 5 دلیل برای اینکه پراید نخریم! نابود کردن پراید با مشت و لگد در 3 دقیقه - خودرو. موتور بی۳ موتوری کم استهلاک و کم مصرف است که با همان حجم موتور کم قادر به تولید ۶۳ اسب بخار و ۹۹ نیوتن متر گشتاور در نسخههای قدیمی انژکتوری و کاربراتی است.در نسخههایی که بعدا تولید شدند این اعداد و ارقام بهبود یافته بودند به طوری که قدرتی برابر ۷۳ اسب بخار و گشتاوری برابر ۱۱۰ نیوتن متر را ارائه میدادند .

1- قابل شستشو 2- کمک به سریعتر گرم شدن خودرو درزمستان ودر نتیجه کاهش مصرف سوخت… این خودرو هم برای علاقه مندان و نیز در اکثر مسابقات تبدیل به یک اسطوره شده است و همچنان حضور این مرد به اصطلاح سالخورده ولی سرد و گرم چشیده روزگار خالی از هیجان نیست و هنوز هم جزو برترین هاست . دست یافتن به این اعداد و ارقام شاید با استاندارد های امروزی همخوانی نداشته باشد ولی برای موتوری که در گذشتههای نسبتا دور تولید شدهبوده است قابل قبول میباشد.موتورهای جدید پراید که از استاندارد یورو۴ بهره میبرند با نام M13 شناخته میشوند. رول بار استاندارد . قطعههای استاندارد با جنس مناسب و خمیدگیهای مهندسی شده، جریان هوا را داخل سلیندرها بهبود بخشیده و اکسیژن بیشتری را با دمای کمتر منتقل میکنند که روی عملکرد موتور تاثیر مثبت دارد. قیمت کمتر سانتافه کاملا قابل درک است. استحکام قطعات فورجکاری شده بهتر از قالبیها میباشد که این استحکام بالاتر هزینه ساخت بالاتری را در بر دارند.موتور BP دارای کارتل روغن آلومینیومی است که به راحتی بر روی آن قابل تشخیص است . این هدرز قابل نصب بروی زانتیا 2000 16 سوپاپ میباشد.

B6نسبت به B5 ظرفیت تیونینگ بیشتری را دارا میباشد ، همین مورد موجب محبوبیت و حضور به مراتب بیشتر موتور B6 در پیست شده است. خودرو پراید برخلاف تصور عموم ، ظرفیت تقویت و تیونینگ بسیاری را دارد ، به همین دلیل در مسابقات داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند به طوری که در پیستهای سرتاسر کشور شاهد حضور پررنگ آن ها هستیم. در تغییر حجم و استفاده از رینگ و پیستون دیگر ما شاهد افزایش تراکم نیز هستیم . این کاهش وزن به دلیل استفاده از آلیاژهای سبک در استحکام این قطعه خللی وارد نمیکند . » تنها در صورتی میتوانید به عملکرد مجموعه پیشرانشی این نسل از موستانگ ایراد بگیرید که آن را با خودروهای گرانتر و قویتر مقایسه کنید. یکی از محبوب ترین ها برای تیونرها که با تغییرات در توربوی کارخانه ای و بهبود تنفس می توان خروجی را به 350 اسب بخار افزایش داد. البته هدرزهایی که ساخت شرکت هایی مانند JBS header و Hedman header و Paceseher header هستند در اشکال متنوع ساخته شده و برای اتومبیل هایی چون camaro وFirebird بکار می روند . پس از عدم موفقیت فورد در رقابت با جیپ، این شرکت تصمیم گرفت تا نسل دوم برانکو را کاملا متفاوت نسبت به نسل اول به بازار عرضه کند و به رقابت با دو رقیب دیگر یعنی بلیزر و رم بپردازد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خرید هدرز پراید دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن