سان فرانسیسکو ترک را در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نقض coronavirus قوانین

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 13 تیر 1399

10 دقیقه پیش

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سان فرانسیسکو به توافق متوقف جشن عمومی جرم در داخل خانه و برای محدود کردن, هوای آزاد, خدمات پس از شهرستان مقامات تهدید به بستن کلیساها بودند که عامل در سرپیچی از این شهر بهداشت عمومی سفارشات در میان شیوع کروناویروس.

"قلمرو مذهبی اسقف اعظم همچنان ثابت قدم در حفاظت از سلامت آن عبادت و همه سان فرانسیسکوییها," مشاور عمومی پائولا کارنی نوشت سه شنبه در پاسخ به دادستان شهرستان دنیس Herrera که فرستاده بود بس-و-دست برداشتن از نامه قبلی در روز است.

در هفت صفحه سند Herrera اتهام یک سری از نقض حقوق بشر که به دنبال اسقف اعظم Salvatore Cordileone تصمیم به اجازه می دهد parishes برای از سرگیری عمومی داخل توده ها در اواسط ماه ژوئن.

"ما شگفت زده شدند در شهر وکیل, نامه به عنوان قلمرو مذهبی اسقف اعظم شده است در تماس نزدیک با مقامات شهرستان برای چند ماه در حال حاضر" مدیر ارتباطات مایک براون در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. "ما در آغاز تماس برای کمک به تصمیم گیرندگان درک ماهیت مذهبی ما خدمات اندازه ما کلیساها و مراقبت است که با کالیفرنیا اسقف گرفته اند برای برنامه ریزی بسیار امن بازگشایی کلیساها ما برای توده های مردم — که مقامات بهداشت عمومی اجازه."

ایالت کالیفرنیا مجاز خدمات مذهبی به رزومه در اواخر مارس گفت: خانه عبادت باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و جلوگیری از عبور در اطراف ارائه صفحات علاوه بر در نظر گرفتن اقدامات دیگر از جمله پوشیدن ماسک. اما آن را تا به فردی شهرها و شهرستان برای تعیین زمانی که کلیساها و مساجد و کنیسه ها و یا خانه های دیگر عبادت می تواند بازگشایی شده است.

مقامات بهداشت عمومی گفت: ممکن است که سن فرانسیسکو اجازه می دهد خدمات مذهبی و مراسم به سر ژوئن 15. اما پس از یک افزایش در تعداد از coronavirus موارد این شهر بهداشت عمومی سفارشات بودند به روز شده در ژوئن 11, ذکر است که مراسم مذهبی برگزار می شود تنها در صورتی انجام شده در خارج از منزل و با تعداد محدودی از مردم است.

با وجود آن, قلمرو مذهبی اسقف اعظم شروع جشن در شخص توده در ژوئن 14 در بیش از نیمی از کلیساها در سراسر سان فرانسیسکو. که جمعه این شهر با وکیل شروع به دریافت شکایت های متعدد در مورد سلامت و ایمنی نقض از جمله یکی مربوط به یک unmasked کشیش های یک وعظ کردن در ستاره دریای کلیسا.

هررا نامه مربوط به یک ویدیو نشان دادن خدمات در ستاره های دریایی که در آن پدر کامرون Faller به یاد محله های کشیش نشین از یک کلیسا جد که قرار داده شده بود به مرگ به صورت غیر قانونی جشن جرم است.

"آن شده اند که به مراتب امن تر برای او را به ماندن در خانه و انجام هیچ چیز برای انجام یک روحانی ربانی, اما او می دانست که او نیاز عشای ربانی به عنوان همکار و همراه شهدا" Faller می گوید: در وعظ کردن.

پس از به نقل از یک کشیش که برگزار شد covert خدمات در گولاگ, Faller گفت که او نگران بود که اجتماعی فاصله سفارشات پیشگیری از جرم را انجام خواهد داد نامقدس آسیب برساند.

"بخشی از من ترس آنچه در این اثر می تواند در کلیسا که نیروی زندگی مردم و زندگی معنوی گرفته شده است به دور از آنها را برای سه ماه" Faller گفت و اشاره کرد که اخیر در شخص تظاهرات اثبات اهمیت نزدیکی.

"برخی از چیزهایی که در زندگی مهم تر از سلامت پروتکل," او گفت:.

کلیسای دهانه آمد در میان هشدارهای از هر دو Herrera و سان فرانسیسکو افسر بهداشت دکتر توماس آراگون گفت که قلمرو مذهبی اسقف اعظم که برگزاری جرم را نقض شهر COVID-19 پروتکل با توجه به نامه Herrera شده در این هفته است.

هررا گفت: او یادآور قلمرو مذهبی اسقف اعظم ژوئن 11 این شهر را نظم: که داخل سالن خدمات مذهبی برگزار می شود تنها برای مجالس ترحیم کمتر از 12 نفر.

کلیسا و مقامات پاسخ داد بعد Herrera گفت و اشاره کرد که پروتکل ایجاد شده بود برای تجدید عمومی توده ها. اما دادستان شهرستان گفت: پیشنهاد سیاست های مجاز برای داخل سالن اجتماعات آیا نیاز به کشیش به پوشیدن ماسک و موفق به اندازه کافی جدا خوانندگان.

یک هفته بعد در تاریخ 21 ژوئن Herrera ارسال یک محقق به چندین کلیسا به گفته دادستان شهرستان را داند. محقق شاهد داخلی توده ها در کلیسای جامع سنت ماری از فرض و ستاره Sea, که در آن کشیش و parishioners به طور یکسان نمی شد با پوشیدن ماسک Herrera گفت.

"متاسفانه و بر خلاف افزایش شواهد پزشکی که خدمات مذهبی بدون پادمان را ناشی از جدی شیوع بیماری در بسیاری دیگر از شهرها و شهرستانهای سراسر کشور به قلمرو مذهبی اسقف اعظم است انجام هر دو محیط داخلی و خارجی تجمعات بیش از گذشته سه آخر هفته که نقض سلامت نظم و مخاطره افتادن سلامت و ایمنی سان فرانسیسکوییها," هرا نوشت: در این نامه است.

پس از ژوئن 14, خدمات, آراگون و Cordileone صحبت دو بار. سلامت افسر به اشتراک گذاشته شده در این شهرستان را برنامه ریزی برای یک مرحله جدید از آرام قوانین است که میله میله به آغاز ماه ژوئن 29. این تغییر اجازه می دهد در محیط داخلی و کوچک خدمات مذهبی و بزرگتر خدمات فضای باز.

اما این تغییرات هرگز آمد. به عنوان داده ها نشان داد coronavirus تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک, سان فرانسیسکو, تغییر برنامه های خود را ادامه داد و با آن سختگیرانه تر سلامت فرمان.

آراگون دوباره صحبت با Cordileone و Herrera اطلاع مقامات کلیسا از محدودیت جمعه اما قلمرو مذهبی اسقف اعظم در ادامه با داخلی خدمات یکشنبه و بسیاری از حاضران در این پوشیده نیست که در صورت پوشش دادستان شهرستان اشاره کرد.

هررا ارسال بس-و-دست برداشتن نظم دوشنبه.

"قلمرو مذهبی اسقف اعظم رفته جلو و برگزار متعدد داخل سالن اجتماعات بزرگ در امکانات آن است که نه تنها نقض سلامت نظم بلکه شواهد هشدار دهنده عدم پیروی از عقل سلیم پروتکل های ایمنی," او نوشت. "قلمرو مذهبی اسقف اعظم حاضر به ارائه تضمین که آن را به حفاظت از بهداشت عمومی مطابق با پادمان در سلامت ،

هرا اشاره کرد لس آنجلس تایمز گزارش نشان می دهد که خدمات مذهبی در جای دیگر مرتبط شده اند به COVID-19 شیوع بیماری به عنوان یکی از جمله در Mendocino County, که در آن یک خوشه از موارد مرتبط ممکن است خدمات کلیسا. او با اشاره به این که بیشتر ایمان سازمانها باید با پیروی از این شهر سفارشات و او به کلیسا یک هشدار نهایی.

"بدون تضمین است که شما قصد دارید به پیروی از این مهم سلامت سفارشات ما را دنبال موقت ضابط سفارش خود را برای محافظت از محله های کشیش نشین و گسترده تر جامعه است."

در روز پنج شنبه دکتر گرانت, Colfax, سان فرانسیسکو, سلامت عمومی, مدیر گفت: این شهرستان بود تجربه "قابل توجه و نگران کننده افزایش COVID-19 عفونت."

"ما نرخ باید افزایش یافت," او گفت:. "ما در یک وضعیت که در آن ما می تواند با دیدن علائم اولیه افزایش است."

در حالی که توافق به این شهر دستور که کلیسا محدود در اندازه و برگزار خارج, قهوه ای, قلمرو مذهبی اسقف اعظم را مدیر ارتباطات گفت: در شهرستان سیگنال های مختلط در بازگشایی منجر به سردرگمی است.

"در طول این زمان شده است وجود دارد برخی از سردرگمی با شهرستان سفارشات و متضاد جدول زمانی آن را تغییر دهید و گاهی اوقات در آخرین لحظه. بدون در نظر گرفتن قصد ما همواره مطابق با آنچه که ما درک می کنیم به شهر سفارشات و جدول زمانی" او در بیانیه ای گفت.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب