TSA خودی گسل های آژانس پاسخ به کروناویروس

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 2 تیر 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

حمل و نقل اداره امنیت رسمی اتهام که آژانس کمک به گسترش covid-19 عدم ارائه به اندازه کافی دنده محافظ فرودگاه screeners که در تماس نزدیک با مسافران در هر روز است.

بالا TSA رسمی در کانزاس جی Brainard می گوید: آژانس نمی آموزش کارکنان به صورت همه گیر و منع سرپرستان مانند او از دادن screeners انبار N95 ماسک در ماه مارس زمانی که صورت پوشش مانند فولاد ماسک را به خرید.

"من هیچ شکی نیست آنچه که مردم ما شد حصبه Marys و کمک به گسترش است که ویروس به دلیل TSA ارشد رهبری نیست مطمئن شوید (screeners) بودند به اندازه کافی محافظت شده" Brainard گفته آسوشیتد پرس روز جمعه.

Brainard شکایت خود آژانس با دفتر مشاور ویژه که دسته خلاف کاران شکایت در اوایل این ماه. اواخر پنجشنبه مشاور ویژه دستور داد TSA پدر و مادر, آژانس, وزارت امنیت میهن به انجام تحقیقات.

TSA در بیانیه ای گفت که در آن به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در تصمیم گیری استانداردهای حفاظت از کارگران.

سخنگوی لیزا Farbstein گفت که در آغاز شیوع ویروس TSA گفت که کارکنان ماسک بودند اختیاری ساخته شده و سپس آنها را اجباری در فرودگاه بازرسی در هفته اول ماه مارس.

فرودگاه افسران ملزم به پوشیدن دستکش, دستکش, زمانی که آنها روی صفحه نمایش مسافران است. آنها باید تغییر دستکش پس از هر پت-و مسافران می توانند درخواست استفاده از دستکش در هر زمان Farbstein گفت. حفاظت از چشم باقی مانده است اختیاری برای screeners.

Farbstein اضافه شده که پلاستیک موانع نصب شده در محل بازرسی و مناطق که در آن بررسی می شود کیسه های کاهش یافته برای غربالگری.

Brainard مورد مناقشه قطعات TSA بیانیه ای گفت screeners شده اند گفت: برای تغییر دستکش پس از هر پت-پایین. او گفت: دستورالعمل جدید که در اثر هفته گذشته هنوز شکاف از جمله هیچ روش برای نحوه رسیدگی به مسافران که به نظر می رسد بیمار و کمی و یا بدون تماس-ردیابی پس از TSA پرسنل ،

Brainard شکایت و مشاور ویژه تقاضای تحقیق و تفحص بودند قبلا گزارش شده توسط واشنگتن پست و رادیو عمومی ملی.

مسافرت هوایی در ایالات متحده باقی مانده در سطح نرمال تا اوایل مارس با وجود افزایش تعداد موارد و مرگ و میر وابسته به کوروناویروس. سپس آن را فرو برد در حدود 95 درصد است اما پس از بهبود کمی بیشتر کشورهای استراحت stay-at-home سفارشات.

Brainard گفت که او می خواهد TSA به اصلاحی مراحل برای محافظت از سلامت به عنوان مسافرت هوایی و بهبود.

TSA می گوید در آن وب سایت است که 706 از کارکنان آن باید آزمایش مثبت برای covid-19 و پنج نفر به علاوه یک غربالگری پیمانکار است.

TSA مدیر David Pekoske در ماه مارس گفت که این سازمان آماده شد برای همه گیر با تجهیزات کافی برای screeners.

"ما افسران پوشیدن دستکش به عنوان یک ماده البته به هر حال ... که وسیله اصلی انتقال این بیماری" Pekoske گفت: سنا شنوایی. "ما همچنین مجاز افسران ما در غربالگری بازرسی اگر آنها می خواهم به پوشیدن فولاد ، آنها مجاز به انجام این کار است و ما با ارائه آن ماسک."

Brainard گفت که تا ماه آوریل او و دیگر TSA فدرال امنیت مدیران گفته شد به خودداری N95 ماسک که آنها تا به حال در سهام در فرودگاه اما اجازه می دهد تا کارکنان خود را ماسک به کار می کنند.

"اگر شما به یاد داشته باشید شما نمی توانید ماسک" به این دلیل که آنها به فروش می رسد, او گفت:. "گفتن به این مردم که شما می توانید بیرون بروید و خرید خود را" این غیر قابل قبول است."

Brainard پیوست TSA به عنوان یک افغان که آژانس ایجاد شده پس از سپتامبر 2011 حملات تروریستی. او شده است یک منتقد صریح از آژانس های برتر, رهبری, شهادت کنگره در سال 2016 و تشکیل پرونده های قبلی خلاف کاران شکایت.

Brainard ظ ویروس های مرتبط با شکایت در ژوئن 3. این مشاور ویژه کاهش یافته است به نظر اما منظور کارگردانی امنیت برای بررسی اتهامات وارده نشان می دهد که فدرال مستقل ناظر دفتر معتقد است که وجود دارد "قابل توجهی احتمال" تخلف است.

امنیت می تواند ارجاع این موضوع به آن بازرس کل است که امیدواریم از Brainard و خود را وکیل تام Devine دولت پاسخگویی پروژه در واشنگتن اداره می تواند ارسال شکایت به TSA.

ویژه مشاور را بررسی یافته یا راه و صدور گزارش به کاخ سفید و کنگره است.

دسته بندی: Coronavirus | اخبارtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب